Start arrow Szkoła Podstawowa arrow Sport arrow Dotychczasowe osiągnięcia sportowe chłopców SP
Dotychczasowe osiągnięcia sportowe chłopców SP Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

MISTRZOSTWA   POWIATU - PIŁKA  NOŻNA  HALOWA

Proszowice 29 październik  2010r

W dniu 29 października 2010 r na hali sportowej KS Proszowianka w Proszowicach odbył  się Powiatowy Turniej Szkół Podstawowych w Piłkę Nożną Halową. W turnieju wzięły udział drużyny z sześciu szkół podstawowych, reprezentujący swoje gminy. W tak silnie obsadzonym turnieju reprezentacja  SP  Koszyce  stanęła na podium - wywalczyła III miejsce. Uległa tylko klubowi sportowemu KS Proszowianka. Trzy remisy, jedna wygrana i jedna przegrana ulokowały naszą drużynę ostatecznie na podium na III miejscu.

Przykładowa grafika

Na zdjęciu reprezentacja SP Koszyce z opiekunem: od lewej Wojas Adrian,

Kaczmarczyk Piotr, Domagała Kamil, Grudzień Damian, opiekun drużyny Grzegorz Czekalski, poniżej Kabat Paweł, Strzelecki Mateusz, Niezgoda Konrad, Kozakowski Jakub, Stalmach Krystian, Wojas Paweł, Krzyżanowski Bartosz, Wysocki Adrian, Przebieracz Dominik, Ziętara Sebastian.

MISTRZOSTWA  GMINY - TENIS  STOŁOWY  INDYWIDUALNY

KOSZYCE  3 grudzień 2010 r

Chłopcy SP Koszyce mistrzami gminy

W dniu 3 grudnia 2010 r na sali gimnastycznej w Centrum Oświatowym w Koszycach odbył się Gminny Turniej w Tenisa Stołowego Indywidualnego. W turnieju wzięli udział chłopcy SP Koszyce i SP Książnice Wielkie. Chłopcy SP Koszyce zajmując w tym turnieju cztery czołowe miejsca wywalczyli sobie prawo reprezentowania naszej gminy w Finałach Powiatowych w Klimontowie.

WYNIKI ZAWODÓW

I miejsce – Wysocki Adrian          (awans do Finałów Powiatowych)

II miejsce – Grudzień Damian      (awans do Finałów Powiatowych)

III miejsce – Kaczmarczyk Piotr   (awans do Finałów Powiatowych)

IV miejsce – Zaleśny Michał         (awans do Finałów Powiatowych)

Na zdjęciu reprezentanci SP Koszyce z opiekunem: od lewej Stalmach Krystian, Soja Mateusz, Wysocki Adrian, Wojas Adrian, Grudzień Damian, opiekun drużyny Grzegorz Czekalski, poniżej Kaczmarczyk Piotr, Zalesny Arkadiusz, Wojas Paweł, Szywała Łukasz, Zaleśny Michał.

MISTRZOSTWA  POWIATU - TENIS  STOŁOWY  INDYWIDUALNY

KLIMONTÓW  10 grudzień 2010 r

Chłopcy SP Koszyce mistrzami powiatu

Wysocki Adrian – został  mistrzem powiatu

Kaczmarczyk Piotr – został  wice-mistrzem powiatu

W dniu 10 grudnia 2010 r na sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Klimontowie odbył się Powiatowy Turniej w Tenisa Stołowego Indywidualnego. W turnieju wzięli udział chłopcy z 8 szkół podstawowych powiatu Proszowice. W tak silnie obsadzonym turnieju dwa czołowe miejsca zajęli chłopcy z SP Koszyce. Reprezentant SP Koszyce Wysocki Adrian został mistrzem powiatu a Kaczmarczyk Piotr wice - mistrzem powiatu.

Reprezentanci SP Koszyce  Wysocki Adrian i Kaczmarczyk Piotr wywalczyli awans do Mistrzostw Rejonowych.

Na zdjęciu mistrz i wice-mistrz powiatu z opiekunem: drugi od lewej opiekun reprezentacji SP Koszyce Grzegorz Czekalski, mistrz powiatu – Wysocki Adrian, wice-mistrz powiatu - Kaczmarczyk Piotr.

MISTRZOSTWA  POWIATU TENIS  STOŁOWY  DRUŻYNOWY

KLIMONTÓW  17 grudzień 2010 r

Chłopcy SP Koszyce drużynowymi mistrzami powiatu

W dniu 17 grudnia 2010 r na sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Klimontowie odbył się Powiatowy Turniej w Tenisa Stołowego Drużynowego Szkół Podstawowych. W turnieju wzięły udział reprezentacje chłopców z sześciu gmin powiatu Proszowice. Naszą gminę reprezentowały dwie drużyny z SP Koszyce. W tak silnie obsadzonym turnieju dwa czołowe miejsca zajęły drużyny z SP Koszyce. Pierwsza drużyna SP Koszyce w składzie Wysocki Adrian, Kaczmarczyk Piotr wywalczyła mistrzostwo powiatu a druga drużyna w składzie Grudzień Damian, Wojas Adrian wice-mistrzostwo powiatu. Pierwsza drużyna SP Koszyce zostając mistrzem powiatu wywalczyła sobie prawo reprezentowania powiat Proszowice w Mistrzostwach Rejonowych.

Drużyna chłopców SP Koszyce  wywalczyła awans do Mistrzostw  Rejonowych.

Na zdjęciu chłopcy SP Koszyce -  mistrzowie i  wice-mistrzowie powiatu w drużynie z opiekunem: od lewej opiekun drużyny Grzegorz Czekalski, Grudzień Damian  Wysocki Adrian, Kaczmarczyk Piotr, Wojas Adrian.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

« poprzedni artykuł   następny artykuł »