Start arrow Szkoła Podstawowa arrow Sport arrow Osiągnięcia sportowe chłopców - Szkoła Podstawowa
Osiągnięcia sportowe chłopców - Szkoła Podstawowa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
    

POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Proszowice – wrzesień 2009 

W dniu25 września 2009 r w Parku Miejskim w Proszowicach odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych. W zawodach wzięli udział uczniowie z klas IV, V, VI szkół podstawowych powiatu Proszowice. W swojej kategorii wiekowej uczniowie: Kapuśnik Krystian kl.VIa zajął 1 miejsce, Magiera Robert kl.VIa zajął 3 miejsc, Daniel Andrzej kl.VIa zajął 5 miejsce, Stalmach Krystian kl.Va zajął 6 miejsce, Kotwica Kacper klVb zajął 3 miejsce. Uczniowie ci zakwalifikowali się do Finałów Wojewódzkich.

 

Skład drużyny: Grzyb Dawid, Zając Szczepan, Wojtusik Marcin, Domagała Kamil, Wysocki Adrian, Daniel Andrzej, Wojas Adrian, Stalmach Krystian, Kapuśnik Krystian, opiekun drużyny Grzegorz Czekalski, Przebieracz Piotr, Kurdzielewicz Konrad, Kotwica Kacper, Kabat Paweł, Magiera Robert, Kozakowski Jakub, Krzyżanowski Bartosz.

  
MECZ TOWARZYSKI W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ  Koszyce - październik 2009

W dniu 12 października 2009 r na sali sportowej w Centrum Oświatowym w Koszycach odbył się mecz towarzyski w piłkę nożną halową pomiędzy reprezentacją SP Koszyce i SP Książnice Wielkie. Sparing zakończył się pomyślnie dla reprezentacji SP Koszyce. Drużyna SP Koszyce wygrała wysoko z drużyną SP Książnice W. ( 28: 7 ).

 

Skład drużyny: Pieterek Konrad, Kapusta Szymon, Magiera Robert, Kapuśnik Krystian,

Kabat Paweł, Domagała Kamil, Stalmach Krystian, Daniel Andrzej, Kaczmarczyk Piotr, Grudzień Damian, Krzyżanowski Bartosz, Kozakowski Jakub.

 

MISTRZOSTWA REJONOWE W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ

Krzeszowice – listopad 2009 

W dniu 6 listopada na hali sportowej w Gimnazjum w Krzeszowicach odbyły się Mistrzostwa Rejonowe w Piłkę Nożną Halową. W Turnieju wzięły udział reprezentacje poszczególnych powiatów Rejonu Krakowskiego Ziemskiego. Reprezentacja SP Koszyce w bardzo osłabionym składzie wywalczyła 3 miejsce.

Skład drużyny: Grzegorz Czekalski – opiekun drużyny, Kapuśnik Krystian,

                         Pieterek Konrad, Grudzień Damian, Wysocki Adrian,

                        Wójcik Kacper, Strzelecki Mateusz,

                         Kurdzielewicz Konrad, Kozakowski Jakub, Kabat Paweł.

 

  

MISTRZOSTWA POWIATOWE W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ

 

 

Proszowice – listopad 2009 

W dniu 13 listopada 2009r na hali sportowe KS Proszowianka odbyły się Mistrzostwa Powiatowe w Piłkę Nożną Halową. W Turnieju wzięły udział reprezentacje poszczególnych Gmin powiatu Proszowice.

Reprezentacja SP Koszyce w tym Turnieju zdobyła wicemistrzostwo powiatu.

Skład drużyny: Grzegorz Czekalski – opiekun drużyny,

                         Pieterek Konrad – kapitan drużyny,   Kapuśnik Krystian – bramkarz,

                         Grudzień Damian – bramkarz, Krzemiński Bartłomiej – bramkarz,

                         Kapusta Szymon, Stalmach Krystian, u dołu od lewej Wójcik Kacper

                         Strzelecki Mateusz,  Kozakowski Jakub, Domagała Kamil, Kaczmarczyk

                         Piotr,  Magiera Robert, Wysocki Adrian.

  

MISTRZOSTWA GMINNE W TENISA STOŁOWEGO INDYWIDUALNEGO

Koszyce – listopad 2009 

W dniu 25 listopada 2009r na sali sportowej w Centrum Oświatowym w Koszycach odbyły się Mistrzostwa Gminne w Tenisa Stołowego Indywidualnego. Reprezentanci SP Koszyce zajmując w Turnieju 6 kolejnych miejsc wywalczyli sobie prawo reprezentowania Gminy Koszyce w Mistrzostwach Powiatowych.

Wysocki Adrian  1 miejsce,

Grudzień Damian  2 miejsce,

Kaczmarczyk Piotr  3 miejsce,

Krzemiński  Bartłomiej  5 miejsce,

 Kapuśnik Krystian  6 miejsce,

Zawartka Dominik  4 miejsce.

 

MISTRZOSTWA POWIATOWE W TENISA STOŁOWEGO INDYWIDUALNEGO

Klimontów – listopad 2009 

W dniu 27 listopada 2009r na sali sportowej Zespołu Szkół w Klimontowie odbyły się Mistrzostwa Powiatowe w Tenisa Stołowego Indywidualnego. W zawodach wzięło udział po 6 reprezentantów z poszczególnych gmin powiatu Proszowice. W bardzo silnie obsadzonym Turnieju reprezentant SP Koszyce Wysocki Adrian zdobywając 6 miejsce, będzie reprezentował powiat Proszowice w Mistrzostwach Rejonowych w Skawinie.

 

Skład drużyny SP Koszyce: Magiera Robert, Grudzień Damian, Kapuśnik Krystian, Wojas Adrian, Kaczmarczyk Piotr, Krzemiński Bartłomiej, Wysocki Adrian,  Zawartka  Dominik.

                                                            ( opiekun drużyny – Grzegorz Czekalski )  

 

 

MISTRZOSTWA POWIATOWE W TENISA STOŁOWEGO DRUŻYNOWEGO

Klimontów – grudzień 2009

 

W dniu 4 grudnia 2009r na sali sportowej Zespołu Szkół w Klimontowie odbyły się Mistrzostwa Powiatowe w Tenisa Stołowego Drużynowego. W Turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące poszczególne gminy powiatu Proszowice. W bardzo silnie obsadzonym Turnieju drużyna SP Koszyce zdobywając wicemistrzostwo powiatu, będzie reprezentowała powiat Proszowice w Mistrzostwach Rejonowych w Skawinie.

                                                                         zdjęcia

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Advertisement