Start arrow Szkoła Podstawowa arrow Sport arrow Mistrzostwa Powiatowe w Piłkę Nożną Halową
Mistrzostwa Powiatowe w Piłkę Nożną Halową Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W dniu  3 listopada 2008 r na hali sportowej KS Proszowianka w Proszowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Nożną Halową. W Turnieju wzięły udział reprezentacje pięciu gmin powiatu Proszowice.

Turniej był silnie obsadzony, gdyż wzięły w nim udział reprezentacje dwóch klubów KS Proszowianka z Proszowic i KS Nadwiślanka z Nowego Brzeska. Drużyny tych klubów sportowych  zajęły pierwsze dwa miejsca. Reprezentacja SP Koszyce w tak silnie obsadzonym Turnieju stanęła na podium , wygrywając 3 mecze zajęła  III miejsce.

Skład drużyny: Bogdał Adrian kl. VI b ( kapitan drużyny ), Trybała Sylwester kl. VI b, Pieterek Konrad kl. V b, Krzeminski Bartłomiej kl. V b, Kapusta Szymon kl. V b, Zawartka Dominik kl. V b, Soja Mateusz kl. IV a, Parzoń Dawid kl. VI b, Grudzień Damian kl. IV b, Kaczmarczyk Piotr kl. IV a, Wójcik Mariusz VI b, Stalmach Krystian IV a.